Sonbahar-Kış Modasında Yenilikler

Sonbahar-Kış Modasında Yenilikler

Yeni sezonun başlangıcıyla birlikte sonbahar-kış modası için farklı fikirler ve yenilikler ön plana çıkmaya başladı bile. İşte yeni sezonun en dikkat çeken ürünlerini ve farklılıkları!

Kırmızılar Ön Plana

Geçen senenin favorisi olan pembeler bu sene yerini kırmızı renklere bırakıyor. Sadece kırmızı tonlarına yer veren markalar bile var!

Söz Botlarda

Mevsim gereği podyumlara hızla dönen botlarda bu sezon ışıltılar göze çarpıyor. Parlak taşlarla süslü botlar markalarla birlikte binlerce kadının da gönüllerini fetih ediyor.

Geçmişe Dönüş Zamanı

70’li yılların favorisi olan fitilli kumaşlar bu döneme hızlı bir giriş yaptı. Kadife takımlar Prada öncülüğünde sıcacık bir kışı sunuyor.

Geçmişe Dönüş Bitmedi

Sadece fitilli kadife kumaşlar geçmişten günümüze hızı giriş yapanlar arasında değil. 90’ların iş kadını modasını da bu kış favorilerinize alabilirsiniz. Vatkalı blazer-pantolon takımlarına yeniden merhaba! Victoria Becham ve Calvin Clein’e öncülük yaptıkları için teşekkür edilebilir.

Sıcak, Yumuşak, Sıra Dışı

Fileli çoraplardan sonra farklı bir geçiş olsa da dantelli ve kabarık çoraplar tek başlarına bile göz ardı edilemez bir moda anlayışı oluşturuyor.

Bel Hatları Ön Plana

Asla yabana atılmaması gereken kemerler ufak yeniliklerle birlikte bu sezonda hükümdarlığını sürdürüyor. Kazaklar, kabanlar dahil her yerde kemerlerle bel hatları vurgulanmaya başlıyor!

Kadınların Vazgeçilmezi

Kadınların asla vazgeçemediği elbiseler bu sezon romantik tasarımlarla, kadife, ipek, saten formlarında mükemmel yenilikleriyle birçok markadan gönülleri fethetmeye devam ediyor.

El Çantalarına Elveda

Yazın modası küçük el çantaları yerlerini hızla büyük ve çok farklı çantalara bırakıyor. Şekilleri çok ilginç olan bu çantalar da oldukça dikkat çekiyor.

Naylon Deyip Geçmeyin

Trençkotlar ve yağmurluklardan sonra naylonlar farklı tasarımlarıyla kabanlara da geçiş yaptı. Yabana atılmayacak türde ürünler bu kış sizleri bekliyor.